Dua Lipa takohet me ‘vjehrrën’ - Bota Sot
Dua Lipa takohet me ‘vjehrrën’

Mediale Vip

Dua Lipa takohet me ‘vjehrrën’

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 21:13
Dua Lipa dhe Anwar Hadid.

Dua Lipa vikendin ka kaluar me nënën e Anwarit.

Dua Lipa është duke kaluar momente shumë të mira këtë fundjavë bashkë me familjen e Anwar Hadid.

Javën e kaluar këngëtarja shqiptare kishte qenë prezentë në varrimin e gjyshes së Anwar, dhe tani ajo po kalon vikendin me familjen e të dashurit ku është takuar edhe me ‘vjehrrën’.

Yolanda nëna e Anwar dhe modeleve Gigi dhe Bella ka publikuar një fotografi duke kalëruar në të cilën ka shkruar ‘Koha për familje’ dhe në imazhin e ndarë shihet edhe Dua Lipa.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...