Një shoqe si Elvana Gjata, kurorëzon dashurinë e Jonides dhe Besnikut - Bota Sot
Një shoqe si Elvana Gjata, kurorëzon dashurinë e Jonides dhe Besnikut

Mediale Vip

Një shoqe si Elvana Gjata, kurorëzon dashurinë e Jonides dhe Besnikut

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 22:05
Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi sot kanë lidhur martesë.

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi dashurinë e tyre disa vjeçare sot kanë kurorëzuar me martesë ku kanë mbajtur edhe një aheng me shokët dhe familjarët.

Çifti kanë zgjedhur një nga resortet në Golem për ta mbajtur dasmën ku ndër mysafirët e ftuar ishte edhe Elvana Gjata e cila kurorëzoj dashurinë e tyre.

Përveç Elvanës të pranishëm ishin edhe shumë fytyra tjera të njohura për shoubizin shqiptar. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...