Mc Kresha dhe Bim Bimma vijnë me një duet të ri - Bota Sot
Mc Kresha dhe Bim Bimma vijnë me një duet të ri

Mediale Vip

Mc Kresha dhe Bim Bimma vijnë me një duet të ri

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 22:14
Mc Kresha dhe Bim Bimma

Mc Kresha dhe Bim Bimma kanë befasuar publikun me bashkëpunimin e fundit.

Mc Kresha dhe Bim Bimma kanë habitur të gjithë, në momentet kur po flitej për një acarim të marrëdhënieve ata sollën një duet të ri.

Kohët e fundit po flitej se dy reperët i kanë ftohur raportet por një gjë e tillë doli ‘huq’ pasi dyshja sapo publikuan këngën e re të cilën e titulluan ‘Still Hustling’.

Kënga u lansua në kanalin zyrtar të Bim Bimmas në Youtube dhe është punuar vetëm në versionin ‘Audio’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...