Jonida Vokshi dhe Elvana Gjata ndezin dasmën me kërcimin së bashku - Bota Sot
Jonida Vokshi dhe Elvana Gjata ndezin dasmën me kërcimin së bashku

Mediale Vip

Jonida Vokshi dhe Elvana Gjata ndezin dasmën me kërcimin së bashku

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 09:42
Jonida Vokshi, Elvana Gjata, Besnik Krapi

Mbrëmjen e kaluar, moderatorja Jonida Vokshi ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me partnerin Besnik Krapi.

Ata kanë mbajtur një ceremoni kurorëzimi në breg të detit dhe më pas festa ka vazhduar deri në orët e para të mëngjesit.

Jonida dhe Besniku kanë shkëlqyer në krahët e njëri-tjetrit, duke u kthyer në kryefjalën e të gjitha mediave.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jonida dhe Elvana😍 @jonidavokshiofficial @elvanagjataaaa

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

“Xing.al” ka publikuar një moment të veçantë të dasmës, ku Jonida dhe mikesha e saj e ngushtë, Elvana Gjata, e kanë djegur duke kërcyer së bashku.

Dy vajzat shfaqen përballë njëra-tjetrës, ndërsa të pranishmit e tjerë i vijnë rreth e rrotull duke marrë valle e duke duartrokitur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat