Kënga e Nikollë Berisha kushtuar femrave të jetës së tij do tju emocionojë - Bota Sot
Kënga e Nikollë Berisha kushtuar femrave të jetës së tij do tju emocionojë

Mediale Vip

Kënga e Nikollë Berisha kushtuar femrave të jetës së tij do tju emocionojë

Nga: M.GJ Më: 15 shtator 2019 Në ora: 12:37
Nikollë Berisha

Kohë më parë ai mblodhi familjarë, miq e artistë për të festuar 20 vjetorin e martesës ku kishte dhe dy gëzime të tjera ditëlindjen e nënës dhe të vajzës.

Po flasim për artistin Nikollë Berisha i cili po atë natë kishte suprizuar të gjithë me këngën më të re dhuruar e kushtuar femrave të jetës sē tij, nënës, bashkëshortes, vajzave të tij. Kënga ka pak që ka ardhur dhe me një klip mjaft të bukur e mjafton ta dëgjoni e do tju emocionojë të gjithëve.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...