Loredana tregon hapur a është ndarë nga Mozzik - Bota Sot
Loredana tregon hapur a është ndarë nga Mozzik

Mediale Vip

Loredana tregon hapur a është ndarë nga Mozzik

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 13:06
Mozzik dhe Loredana Zefi

Kanë qarkulluar zëra se reperi Mozzik dhe Loredana janë ndarë.

Javë më parë ka pasur zëra se Loredana Zefi i ka dhënë fund martesës me Mozzik.

E për t’iu dhënë fund thashethemeve asnjëri nuk kanë dhënë ndonjë prononcim vetëm se ishte Mozzik i cili nëpërmjet disa postimeve la të kuptohet se çifti nuk janë ndarë.

Image

Ndërsa tani për t’i dhënë ‘vulën’ kësaj edhe Loredana i ka publikuar disa imazhe ku shihet se ka dalë në dyqan me Mozzik, si dikur.

Kujtojmë se kohët e fundit ka pasur ndarje mes artistëve shqiptarë të cilët ishin çift, e po ashtu thashethemet nuk kanë munguar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...