Luana ua ‘ik’ trurin ndjekësve me këtë foto, jep lajmin e gëzueshëm - Bota Sot
Luana ua ‘ik’ trurin ndjekësve me këtë foto, jep lajmin e gëzueshëm

Mediale Vip

Luana ua ‘ik’ trurin ndjekësve me këtë foto, jep lajmin e gëzueshëm

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 14:11
Luana Vjollca

Luana Vjollca e ka dhënë lajmin e gëzueshëm pranë një fotografie ku shfaqet tejet provokative.

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ka ndarë një lajm të gëzueshëm me fansat e saj.

Ajo e ka publikuar një foto pranë të cilës ka treguar se ka arritu 1.6 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Në foton e postuar këngëtarja duket tejet seksi në bikini me të cilat ua ka ‘ikur’ trurin ndjekësve. Kjo vihet re nga komentet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...