Pa makijazh dhe me bikini, Luana merr vëmendje në fotografinë e fundit - Bota Sot
Pa makijazh dhe me bikini, Luana merr vëmendje në fotografinë e fundit

Mediale Vip

Pa makijazh dhe me bikini, Luana merr vëmendje në fotografinë e fundit

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 16:50
Luana Vjollca

Këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, është mjaft e pëlqyer dhe tejet e ndjekur në rrjetet sociale.

Në Instagram ajo ndiçet nga hiç më pak se 1.6 milion ndjekës, për të cilët publikon imazhe dhe video të ndryshme, e herë pas shfaqet edhe provokuese.

Një të tillë e ka realizuar së fundmi, derisa tregon linjat në bikini dhe feston ndjekësit e shumtë që ka arritur në këtë rrjet social.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1.6 M 💋

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...