Adelina Ismaili e dashuruar ‘kokë e këmbë’, bën dedikimin special për Valin - Bota Sot
Adelina Ismaili e dashuruar ‘kokë e këmbë’, bën dedikimin special për Valin

Mediale Vip

Adelina Ismaili e dashuruar ‘kokë e këmbë’, bën dedikimin special për Valin

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 12:50
Adelina Ismaili me burrin e saj

Adelina Ismaili e ka dëshmuar se është e dashuruar kokë e këmbë.

Këngëtarja Adelina Ismaili i ka bërë dedikimin special bashkëshortit të saj Valit.

Ajo në Instagram e ka publikuar një foto me të dhe ka treguar se ndihet një grua tejet e kompletuar.

Image

“Nuk doja të bija në dashuri por kur ti buzëqeshe e dija që do të të dua përgjithmonë”, ka shkruar Adelina në një nga postimet e bëra në Instastory.

Adelina dhe Vali ka vite që janë bashkë dhe janë prindër të një djali.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...