Instagrami i Nicole Scherzinger i kthehet normalitetit

Mediale Vip

Instagrami i Nicole Scherzinger i kthehet normalitetit

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 13:55
Nicole Scherzinger

Instagrami i Nicole Scherzinger i është rikthyer normalitetit pasi dikush ia hakoi.

Një imazh i postuar të dielën dhe i parë nga afro katër milionë ndjekës të saj, ku 41 vjeçarja paraqitej pothuajse e zhveshur dhe paralajmëronte ‘kasetën e saj seksi’, ishte bërë me photoshop.

Fotografia e rreme u fshi pas rreth një orë e gjysmë por mijëra fansa tashmë kishin pëlqyer atë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat