Kush pagoi më shumë për dasmën, Jonida apo Besniku? Ja si përgjigjet çifti - Bota Sot
Kush pagoi më shumë për dasmën, Jonida apo Besniku? Ja si përgjigjet çifti

Mediale Vip

Kush pagoi më shumë për dasmën, Jonida apo Besniku? Ja si përgjigjet çifti

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 14:37
Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi

Para pak ditësh, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disa vjeçare.

Dasma pati elementë të veçantë, shumë të ftuar Vip dhe argëtim pafund.

Gjatë dasmës Jonida dhe Besniku luajtën lojën me këpucë. 

Ata duhet t'i përgjigjeshin pyetjeve që u bënte Ermali, duke ngritur këpucën e vet ose të partnerit.

"Cili pagoi më shumë për dasmën", pyeti Ermali. Ndërkohë, Jonida ngriti këpucën e Besnikut dhe ky i fundit të Jonidës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...