Diddy në pritje për t’u bërë baba?

Mediale Vip

Diddy në pritje për t’u bërë baba?

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 14:40
Diddy dhe Lori

Diddy dhe Lori Harvey po bëhen prindër?

Thashethemet për shtatzëni kanë filluar fundjavën e kaluar pasi Diddy dhe Lori u panë në Cabo kur edhe dukej barku i saj.

Burime pranë çiftit thonë se nuk është e vërtetë dhe se reperi ishte duke prekur barkun e saj për ta komplimetuar për formën e tij.

Image

Por, edhe pse ky lajm rezulton të jetë i pavërtetë, çifti janë më të bashkuar se kurrë. Ata ishin të pandashëm muajt e fundit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat