Taylor Swift ‘arratiset’ me të dashurin, fotografohen teksa hipin në avionin privat - Bota Sot
Taylor Swift ‘arratiset’ me të dashurin, fotografohen teksa hipin në avionin privat

Mediale Vip

Taylor Swift ‘arratiset’ me të dashurin, fotografohen teksa hipin në avionin privat

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 15:14
Taylor Swift dhe Rhode Island

Taylor Swift ka në pronësi një vilë magjepëse buzë detit në Rhode Island ku kaloi një fundjavë me të dashurin e saj, Joe. 29-vjeçarja është totalisht e dashuruar me “djaloshin nga Londra” me të cilin është në një marrëdhënie prej 3 vitesh. Çifti është parë të hyjë në avionin privat për Rhode Island ditën e dielë. Shtëpia e pushimit është ndërtuar në 1930 dhe është e lokalizuar në pikën më të lartë në Watch Hill prandaj ofron pamje fantastike të zonës së New England. Taylor dhe Joe nuk shihen shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit. “Unë rri më shumë në Londër, e fshehur duke u munduar të mbroj lidhjen nga kjo botë e shëmtuar që kërkon vetëm të shkatërrojë gjërat e bukura. Ne kemi qenë bashkë dhe askush nuk e zbuloi për 3 muaj të tërë. Doja që të qëndronte private që në një të ardhme mos të kishte keqkuptime dhe ngatërresa”, thotë artistja. Kujtojmë se Taylor sapo ka publikuar dhe këngën e re të saj e cila titullohet “Lover”, që mendohet se është frymëzuar nga partneri i saj, Joe.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...