A ka një muaj mjalti për Jonidën dhe Besnikun? Ja çfarë bën moderatorja 24 orë pas dasmës - Bota Sot
A ka një muaj mjalti për Jonidën dhe Besnikun? Ja çfarë bën moderatorja 24 orë pas dasmës

Mediale Vip

A ka një muaj mjalti për Jonidën dhe Besnikun? Ja çfarë bën moderatorja 24 orë pas dasmës

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 15:21
Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi

Dy ditë më parë, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, celebruan në martesë dashurinë e tyre. Në dasmë nuk munguan personazhe të njohur, miq të çiftit, ndër to edhe Elvana Gjata, e cil e celebroi dyshen në altar. Pas ceremonisë, pritej që çifti të nisej për muaj mjalti, por nuk ka ndodhur kështu. Olta Gixhari ka publikuar foto, ku duket Jonida me miqtë e saj duke festuar me gota vere. Duket se angazhimet e çiftit nuk i kanë lejuar që të pushojnë pak ditë, por me siguri kjo mbetet për një moment të dytë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...