Rachel Bloom në pritje të ëmbël

Mediale Vip

Rachel Bloom në pritje të ëmbël

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 18:01
Rachel Bloom

Rachel Bloom është shtatzënë.

32 vjeçarja zbuloi lajmin emocionues pas fitores së saj në Creative Arts Emmys 2019.

“Unë jam tremuajshe shtatzënë dhe duhet t’i tregoj fëmijës tim që ishte me mua kur ndodhi kjo”, tha ajo gjatë një deklarate në prapaskenë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WE WON AN EMMY!!!!!!! also btw I’m pregnant

A post shared by Rachel Bloom (@racheldoesstuff) on

Ajo fitoi Emmy për këngën “Antidepressants Are So Not A Big Deal”.

Rachel u martua me të dashurin e saj Dan Gregor, në vitin 2015.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat