Lumnije Thaçi e veshur dhe e rregulluar kaq bukur, nuk njihet!

Mediale Vip

Lumnije Thaçi e veshur dhe e rregulluar kaq bukur, nuk njihet!

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 18:31
Lumnije Thaçi

Gruaja e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, Lumnija është ndër gratë më të komentuara të politikanëve.

Për dallim nga bashkëshorti, i cili ka rrjete sociale, në të cilat publikon pamje nga jeta private dhe publike, zonja e parë nuk mund të gjendet në asnjë rrjet social.

Fotografitë e saj nga ahengjet apo ndejat e ndryshme mund të shihen vetëm nga të afërmit apo kolegët e saj, të cilët i publikojnë në rrjete sociale.

Kështu ndodhi edhe sot, kur disenjatorja e njohur, Vjollca Llapashtica në profilin e saj në instagram publikoi një fotografi të bukur të Lumnije Thaçit.

E veshur me fustan ngjyrë vjollce dhe me flokë të rregulluara bukur, bashkëshortja e Thaçit duket si zonjë në imazhin e fundit.

Kujtojmë që Presidenti Hashim Thaçi dhe Lumnija janë martuar qe disa dekada dhe nga martesa kanë djalin Endritin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat