Era Istrefi bashkëpunim me reperin e famshëm amerikan - Bota Sot
Era Istrefi bashkëpunim me reperin e famshëm amerikan

Mediale Vip

Era Istrefi bashkëpunim me reperin e famshëm amerikan

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 22:23
Era Istrefi

Era Istrefi është duke punuar në finalizimin e këngës së re.

Era Istrefi pas duetit të suksesshëm me këngëtarin rus tani është duke punuar në një projekt tjetër muzikor që premton shumë.

Përmes një video të publikuar në Instagram këngëtarja nga Kosova ka lajmëruar se të premten do të publikohet kënga e saj e re që do të jetë një bashkëpunim me Yellow Claw dhe reperin e famshëm Offset, i cili është edhe bashkëshorti i Cardi B.

Ajo ka bërë të ditur se bashkëpunimi me Yellow Claw dhe Offset mban titullin ‘Lets get married’. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FRIDAY

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...