Kim grindet keq me motrën Kendall, për emrin e djalit të vogël - Bota Sot
Kim grindet keq me motrën Kendall, për emrin e djalit të vogël

Mediale Vip

Kim grindet keq me motrën Kendall, për emrin e djalit të vogël

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 23:36
Kim Kardashian dhe Kendall Jenner

“Me thoni mua të parës, mos e thoni në TV”: Kim Kardashian ka reaguar pasi që Kendall jenner ka pranuar se asaj nuk i “ka pëlqyer emri Psalm”….dhe motra e saj është “pak e çmendur që nuk e ka pyetur atë”

Kim Kardashian ka mbetur e “tërbuar” pasi që motra e saj ka thënë se asaj nuk i pëlqen emri Psalm.

Ylli i njohur (38) e ka goditur supermodelen (23) pasi që ajo ka dhënë interviste javën e kaluar në të cilën ajo pranonte se ajo “nuk u pyet nga Kim dhe burri i saj Kanye West (42) kur ata emëruan djalin e tyre Psalm.

Këto komente ajo i ka bërë gjatë një paraqitje në emisionin “Live!, me Kelly & Ryan të premten, ku Kim tha: E pashë këtë intervistë që Kendall bëri te Fallon dhe isha sikurse, “Me falni! Para se gjithash ma thuaj të parës, mos e thuaj në TV”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...