Greta Koçi bën ‘hor’ ndjekësin i cili fton për darkë këngëtaren - Bota Sot
Greta Koçi bën ‘hor’ ndjekësin i cili fton për darkë këngëtaren

Mediale Vip

Greta Koçi bën ‘hor’ ndjekësin i cili fton për darkë këngëtaren

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 11:14
Greta Koçi

Greta Koçi ka përdorur sërish opsionin pyetje/përgjigje.

Greta Koçi është një artiste mjaft e afërt me ndjekësit e saj ku shpeshherë ajo ua mundëson fansave t’i shtrojnë pyetje nga më të ndryshmet.

Së fundmi njëri nga ndjekësit e shumtë të këngëtares e pyeti bukuroshen zeshkane se ‘Si ja bëhët me dal një darkë me ty’?

“Duke u ulur ju në tavolinën e restorantit dhe duke pasur përball nga ekrani i TV ose telefonit tuaj me një klikim në kanalin Youtube. Zgjidhje tjetër s’më vjen në mendje” ishte përgjigja e këngëtares.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...