E kishte filmuar gjatë marrëdhënieve, Kevin Hart paditet nga modelja - Bota Sot
E kishte filmuar gjatë marrëdhënieve, Kevin Hart paditet nga modelja

Mediale Vip

E kishte filmuar gjatë marrëdhënieve, Kevin Hart paditet nga modelja

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 11:54
Kevin Hart

Kevin Hart është paditur për 48 milionë dollarë nga një modele.

Montia Sabbag është rrëfyer se ka bërë tre herë sex me komedianin Hart gjatë një feste në Las Vegas në vitin 2017, shkruan The Sun, transmeton lajmi.net.

Ajo thotë se nuk e kishte idenë se kishte kamera të fshehura rreth suiteve të Hart-it në Kozmopolit, kur ajo kishte marrëdhënie konsensuale me të. Montia akuzoi Hart për “komplot” me një mik – Jonathan “JT” Jackson – për të filmuar marrëdhënien e tyre për të gjeneruar publicitet.

Videoja e gjatë tre minutëshe, e cila tregon modelen nudo nga beli poshtë, është postuar në internet në Shtator 2017.

Në ankesë thuhet: “Hart komplotoi me Xhekson të regjistronte qëllimisht zonjën Sabbag të zhveshur dhe të fejuar në marrëdhënie seksuale private me Hart në një dhomë gjumi private në Cosmopople pa dijeninë e saj ose pëlqimin për qëllimin e përfitimit të jashtëzakonshëm financiar për veten e tij.”

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...