Dafina Zeqiri në zi, humb personin e afërt - Bota Sot
Dafina Zeqiri në zi, humb personin e afërt

Mediale Vip

Dafina Zeqiri në zi, humb personin e afërt

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 15:17
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri ka humbur një familjar.

Ka vdekur nëna e menaxherit të Dafina Zeqirit, Pëllumbit, që këngëtarja njëherësh e ka familjar.

Lajmin e bëri të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram, ku shtoi një foto të të ndjerës.

“Zoti ua lehtësoftë dhimbjen familjes së ngushtë dhe të gjithë dashamirëve edhe neve”, ka shkruar ajo. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...