Kiara Tito ndryshon look dhe rrëmben vetëm komplimente - Bota Sot
Kiara Tito ndryshon look dhe rrëmben vetëm komplimente

Mediale Vip

Kiara Tito ndryshon look dhe rrëmben vetëm komplimente

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 15:31
Kiara Tito

Kiara Tito i ka dhënë lamtumirën flokëve të shkurtër për të pasur një model të ri.

Moderatorja e “Doktor Plastik” ka zbuluar se i ka zgjatur flokët e saj e jo vetëm kaq, por ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve.

Duke i qëndruar besnike ngjyrës natyrale, Kiara duket shumë bukur me modelin e ri dhe pasi ka shpërndarë fotot në Instagram ka marrë dhjetra komplimente për look-un e ri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...