Priyanka Chopra me mesazh të veçantë për ditëlindjen e Nick Jonas

Mediale Vip

Priyanka Chopra me mesazh të veçantë për ditëlindjen e Nick Jonas

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 17:55
Priyanka Chopra dhe Nick Jonas

Nick Jonas festoi ditëlindjen e 27-të dhe bashkëshortja e tij Priyanka Chopra, shkroi një mesazh të ëmbël për të.

Aktorja 37 vjeçare ndau një video të momenteve të tyre.

“Drita e jetës sime. Çdo ditë me ty është më e mirë se e fundit. Ti meriton gjithë lumturinë në botë. Faleminderit që ishe njeriu më bujar dhe i dashur që kam takuar ndonjëherë. Faleminderit që je i imi. Gëzuar ditëlindjen. Të dua”, shkroi ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat