Kejvina rrëmben gjithë vëmendjen, ekspozon format trupore

Mediale Vip

Kejvina rrëmben gjithë vëmendjen, ekspozon format trupore

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 18:41
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është një nga modelet më ‘joshëse’ në tregun shqiptarë, kjo për shkak të bukurisë së saj si dhe formave trupore.

Kejvi, në asnjë rast nuk heziton t’i ekspozoj asetet e saj trupore, e njejtë ka bërë edhe së fundmi nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Ajo është paraqitur me një fustan të bardhë, me gjoksin në plan të parë, duke paraqitur një dukje mjaft joshëse për qindra mijëra fansa që e ndjekin atë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat