Tuna publikon fotografi nga vaska bashkë me djalin - Bota Sot
Tuna publikon fotografi nga vaska bashkë me djalin

Mediale Vip

Tuna publikon fotografi nga vaska bashkë me djalin

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 20:50
Tuna

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, së fundmi u vu në qendër të mediave, pas rregullimit të raporteve me ish-kunatën e saj, këngëtaren Nora Istrefi.

Ajo ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Jo të pakta janë rastet kur këngëtarja shkupjane ndan me fansat çaste të ëmbla nga jeta e saj familjare.

Së fundmi, Tuna ka publikuar në InstaStory një imazh shumë të veçantë, ku shfaqet bashkë me të birin e saj, Tianin, teksa së bashku argëtohen në vaskën me shkumë.

“Nuk ka pasur kurrë, dhe nuk do të ketë, asgjë më speciale se sa dashuria mes nënës dhe djalit”, janë fjalët e shkruara poshtë kësaj fotografia që këngëtarja ka publikuar për fansat e saj.

Tuna përndryshe ka qenë shumë aktive gjatë verës me projekte muzikore, e koncerte të shumta gjithandej trevave. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...