U martua apo jo? Dilema për jetën e aktores po pushton faqet rozë - Bota Sot
U martua apo jo? Dilema për jetën e aktores po pushton faqet rozë

Mediale Vip

U martua apo jo? Dilema për jetën e aktores po pushton faqet rozë

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 23:34
Cooke Maroney, Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence i ka dhënë fund beqarisë? Kjo është pyetja që po qarkullon në të gjitha faqet rozë.

Aktorja 29-vjeçare është parë duke hyrë në një zyrë martesore me të dashurin 34-vjeçar, Cooke Maroney.

Së bashku me ciftin ishin dhe dy bodigardë, një fotografe dhe një mikeshë e tyre.

Sipas Page Six, Jennifer dhe Cooke do të bëjnë një dasmë të madhe muajin tjetër.

Të dy kanë më shumë se një vit që shijojnë lidhjen e dashurisë, ndërkohë që fejesën e bënë në shkurt të këtij viti. Mbeten për tu konfirmuar zërat për martesë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat