Rita Orën nuk do e njihni, ndryshon stilin - Bota Sot
Rita Orën nuk do e njihni, ndryshon stilin

Mediale Vip

Rita Orën nuk do e njihni, ndryshon stilin

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 23:50
Rita Ora

Rita Ora u pa sot rrugëve të Londrës me veshje sportive.

Këngëtarja shqiptare , kishte veshur trenerka të gjëra, duks si dhe një kapelë të vendosur në kokë.

Flokët e saj bionde i kishte lënë të drejta, mbathur mbante puma me ngjyrë bardh e zi.

Rita, përfundoi dukjen e saj me një palë syze.

Image

Kanë kaluar disa javë për Ritën e cila po afron përfundimin e turneut të saj botëror ‘Phoenix‘ ku dha performancën e saj në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi dhe Australi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...