Pas Loredanës, Mozzik vjen me album të ri? - Bota Sot
Pas Loredanës, Mozzik vjen me album të ri?

Mediale Vip

Pas Loredanës, Mozzik vjen me album të ri?

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 09:48
Loredana Zefi dhe Mozzik

Mozzik po sjell diçka të re.

Ka pak ditë që Loredana ka lansuar albumin “King Lori”, të cilin e promovoi në një ndejë ku mblodhi miqtë dhe bashkëpunëtorët.

Por, edhe Mozzik gjatë kësaj periudhe ka punuar pa ndalë rreth projekteve të reja, të cilat duket se do t’i përmbledh në një album.

Image

Ai së fundi i është përgjigjur ndjekësve në “InstaStory”, ku një prej tyre e pyeti “Detaje rreth albumit?”.

Përgjigja e Mozzik ishte “Secila kong “HIT” nuk mujsha ndryshe m’falni”, ku la të kuptohej se bëhet fjalë për album dhe supozohet që “HIT” të jetë titulli i tij.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur reperi kësaj radhe.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat