Këngëtarja shqiptare zhvishet nudo dhe njofton për këngën e re - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare zhvishet nudo dhe njofton për këngën e re

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare zhvishet nudo dhe njofton për këngën e re

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 12:48
Ilira

Ilira ka habiur me paraqitjen e fundit.

Ilira ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat u shfaq tërësisht lakuriq.

Përmes atyre postimeve nga banjo, këngëtarja bëri të ditur që së shpejti publikohet kënga e saj e re, e shoqëruar edhe me videoklip.

Madje, ajo njoftoi se kjo këngë do të publikohet të premten e ardhshme dhe pret me padurim ta shfaq para publikut.

Kujtojmë se Ilira në fillim të mujit gusht performoi në Kosovë në “Sunny Hill Festival”.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...