Aktorja e njohur bëhet gati për martesë - Bota Sot
Aktorja e njohur bëhet gati për martesë

Mediale Vip

Aktorja e njohur bëhet gati për martesë

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 13:21
Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney

Jennifer Lawrence besohet të ketë thënë një "po" fatale për të fejuarin Cooke Maroney.

Maroney është drejtor i galerisë, dhe me aktoren u pa në Nju Jork duke hyrë në zyrën e ofiqarit.

Sipas Marie Claire, ata u shfaqën atje të shoqëruar nga truproja, miku dhe fotografi Mark Selinger.

Çifti raportohet se planifikon një martesë të madhe në tetor, kështu që duket se ka qenë te ofiqari për të caktuar një datë.

Lidhja me Maroney e ka ndihmuar Lawrence të përballojë presionin e publikut, gjë që nuk është për t'u habitur pasi paparacët e ndjekin në çdo hap të rrugës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...