Pasi u ndanë, ish-e dashura e Stresit befason me veprimin ndaj prindërve të tij - Bota Sot
Pasi u ndanë, ish-e dashura e Stresit befason me veprimin ndaj prindërve të tij

Mediale Vip

Pasi u ndanë, ish-e dashura e Stresit befason me veprimin ndaj prindërve të tij

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 14:28
Stresi dhe Keisi

Stresi dhe Keisi ka pak kohë që i kanë dhënë fund lidhjes.

Stresi dhe Keisi kohën e fundit kanë qenë shumë të komentuar në shtypin rozë, kjo për shkak të ndarjes së tyre.

Ani pse janë ndarë, Keisi duket se ka ende raporte të mira me prindërit e Stresit, e këtë gjë e tregoi më së miri me veprimin e fundit.

Image

Prindërit e reperit festojnë përvjetorin e martesës, ndërsa Keisi ua kushtoi disa fjalë me një postim në Instagram.

“Me ciftin perfekt. Pas 43 viteve martes akoma inspironi me dashurine tuaj. Me mungoni, ju perqafoj”, ka shkruar ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...