Njofton fansat për këngën e re nga banjo, këngëtarja shqiptare shfaqet nudo - Bota Sot
Njofton fansat për këngën e re nga banjo, këngëtarja shqiptare shfaqet nudo

Mediale Vip

Njofton fansat për këngën e re nga banjo, këngëtarja shqiptare shfaqet nudo

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 15:36
Ilira

Këngëtarja e njohur ndërkombëtarisht dhe me origjinë shqiptare, Ilira i ka habitur fansat, me paraqitjen e saj të fundit.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat u shfaq tërësisht lakuriq.

Përmes disa postimeve nga banjo, këngëtarja bëri të ditur që së shpejti publikohet kënga e saj e re, e shoqëruar edhe me video-klip.

Madje, ajo njoftoi se kjo këngë do të publikohet të premten e ardhshme dhe mezi po pret ta shfaqë para publikut.

Ilira në fillim të muajit gusht performoi në Kosovë, krah Dua Lipa, në “Sunny Hill Festival”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...