U nda nga Stresi! Shikoni çfarë bën Keisi publikisht për prindërit e reperit - Bota Sot
U nda nga Stresi! Shikoni çfarë bën Keisi publikisht për prindërit e reperit

Mediale Vip

U nda nga Stresi! Shikoni çfarë bën Keisi publikisht për prindërit e reperit

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 17:21
Stresi

Pak javë më parë u përfol se reperi Stresi dhe bashkëshortja e tij Keisi ishin ndarë. Ajo hoqi  mbiemrin Lushaj që morri pas martesës nga rrjetet sociale si dhe zhdukën të gjitha fotot së bashku. Reagimet e tyre lanë të kuptohet se mes çiftit gjithçka kishte marrë fund.

Por sot Keisi ka befasuar me postimin dedikuar prindërve të Stresit.

‘Me çiftin perfekt. Pas 43 viteve martes akoma inspironi me dashurinë tuaj. Më mungoni, ju përqafoj!’ ka shkruar ajo në foton me çiftin Lushaj të shoqëruar me një zemër.

Ky reagim vjen pasi Stresi u kushtoi prindërve të tij një dedikim po aq emocionues me rastin e përvjetorit të martesës.

“Sot 43 vite bashkë ëoë, faleminderit krijuesi ynë që më dhe në jetë këta prindër, të jam mirënjohës deri ditën e fundit!”- ka shkruar Stresi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...