Ky është destinacioni i radhës i Xhakartës - Bota Sot
Ky është destinacioni i radhës i Xhakartës

Mediale Vip

Ky është destinacioni i radhës i Xhakartës

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 19:42
Arta Elezaj

Aktorja dhe modelja e O sa mirë, ka vazhduar me udhëtimet e saj nëpër vende të ndryshme të botës

E pasi ka kaluar pothuajse tërë verën nëpër vende të bukura bregdetare, Arta tani ka vendosur që të udhëtojë nëpër Europë.

Ajo sot është shfaqur para katedrales së Milanos, ku ka qenë e veshur tepër seksi dhe ka ekspozuar edhe të pasmet e saj seksi.

Një ditë më parë ajo ishte parë në Venedik.

Ndryshe, Arta pos udhëtimeve të saj të shtrenjta është e njohur edhe për teshat e saj super të shtrenjta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...