Anxhelina pozon tërheqëse në shtrat: Kam nevojë të zgjohem - Bota Sot
Anxhelina pozon tërheqëse në shtrat: Kam nevojë të zgjohem

Mediale Vip

Anxhelina pozon tërheqëse në shtrat: Kam nevojë të zgjohem

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 20:49
Anxhelina Hadërgjonaj

Anxhelina ka publikuar imazh nga shtrati.

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka publikuar një imazh në Instagram.

Ajo shihet se ndodhet në shtrat dhe bazuar në atë se çfarë ka shkruar la të kuptohet se nuk po ndihet mirë me shëndet dhe ka nevojë të zgjohet.

“Akoma këtu, kam nevojë të zgjohem”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Kujtojmë se emri i Anxhelinës së fundmi është përmendur shumë në media, shkak postimet e vazhdueshme ku shfaqej tejet joshëse.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat