Bes Kallaku takon ish mesfushorin e Bayern Munich - Bota Sot
Bes Kallaku takon ish mesfushorin e Bayern Munich

Mediale Vip

Bes Kallaku takon ish mesfushorin e Bayern Munich

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 22:24
Bes Kallaku

Aktori shqiptar Bes Kallaku ka publikuar një imazh me njërin nga futbollistet françez.

Ai e ka takuar atë dhe ka shkrepur fotografi të publikuar në Instagram.

‘@franckribery7 do ta marr te ekipi i Lacit #falcothemovie’, ka shkruar Kallaku në postim.

Menjëherë pas publikimit të fotos, ai ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e tij, ishte edhe Lorik Cana i cili i ka lënë një koment me disa emotikona duke qeshur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...