Anxhelina e tepron me grimin, e quan vetveten katunare - Bota Sot
Anxhelina e tepron me grimin, e quan vetveten katunare

Mediale Vip

Anxhelina e tepron me grimin, e quan vetveten katunare

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 23:15
Anxhelina Hadergjonaj

Modelja dhe këngëtarja Anxhelina Hadergjonaj shquhet për deklaratat interesante që bën nëpër rrjetet sociale

Bukuroshja mendon se e ka tepruar me grimin kohëve të fundit dhe për këtë ajo e cilëson vetveten “katunare”.

“Kjo tregon se sa e zënë është dita ime. Kam veshur një bluzë të prerë dhe pantallona me lëkurë dhe porsa i rregullova flokët. Ndoshta e teprova me kaçurrelat, nuk di si ta them, po dukem paksa si katunare, por nuk ka gjë”, thotë ajo në një video.

Anxhelina për dallim nga të tjerët nuk është duke jetuar në Shqipëri dhe Kosovë, por në Amerikë.

Me parë ajo kishte paralajmëruar edhe një këngë me të cilën ajo synonte që të depërtonte në skenën ndërkombëtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...