Ndahen Fero dhe Arbenita? - Bota Sot
Ndahen Fero dhe Arbenita?

Mediale Vip

Ndahen Fero dhe Arbenita?

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 23:32
Fero dhe Arbenita

Nëse i hidhni një sy llogarisë personale të Feros dhe Arbenita Ismajlit, vini re se nuk janë më fotot si cift.

Kjo ka ngjallur spekulimet se lidhjs së tyre i ka ardhur fundi.

Por nuk dihet nëse ka dicka që nuk shkon mes tyre apo është një zgjedhje e rastëishme. Që prej largimit nga "On Records", Fero është fokusuar në karrierë dhe e ka bërë të ditur me postimin e fundit.

"Jom kon nxon tu numru qato skom pas shum koh me qit muzik, po besoj qe per 1 jav e kryj numrimin edhe explodoj qysh di un. Bone tag shokin qe e ngon tinxa Feron", shkruajti reperi.

Ndërkohë, ai nuk ndjek më askënd në Instagram. Ndërsa në listën e personave që ndjek Arbenita, renditet edhe Fero.

Mbetet për tu konfirmuar si është marrëdhënia mes çiftit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...