Priyanka Chopra e surprizon partnerin në mënyrën më të bukur - Bota Sot
Priyanka Chopra e surprizon partnerin në mënyrën më të bukur

Mediale Vip

Priyanka Chopra e surprizon partnerin në mënyrën më të bukur

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 07:47
Priyanka Chopra dhe Nick Jonas

Nick Jonas së fundmi ka festuar ditëlindjen e tij të 27-të, dhe bashkëshortja e tij Pryanka Chopra e ka surprizuar në mënyrë shumë të veçantë.

Sipas një postimi të Nick-ut në ‘Instagram’ Pryanka bëri çmos që ta bënte atë të ndihej special.

Ai shprehej se Pryanka e kishte surprizuar me bileta për një ndeshje futbolli me disa nga miqtë e tijdhe familjarë, e ndjekur nga disa orë golfi dhe një festë ku ishin të përfshira picat, tekila, tortë dhe cigare.
 

Image


Ditën tjetër ai zbuloi se kishin luajtur në një koncert ku publiku i kishte kënduar këngën e ditëlindjes.
“Nuk mund t’ju falenderoj mjaftueshëm për urimet dhe dashurinë tuaj gjatë këtyre ditëve. Jam përjetësisht mirënjohës”, shkruan Nick.
Muaj më parë Nick u kurorëzua në martesë me aktoren indiane Pryanka Chopra dhe duket se së fundmi kanë plane për të krijuar familje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...