Shkurte Fejza publikon foto nga pushimet me bashkëshortin - Bota Sot
Shkurte Fejza publikon foto nga pushimet me bashkëshortin

Mediale Vip

Shkurte Fejza publikon foto nga pushimet me bashkëshortin

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 10:11
Shkurte Fejza

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Fejza e ka pasur një verë me plot angazhime sa i përket profesionit që ushtron.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nji pushim i paharruar me miqte tane

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza) on

Mirëpo pavarësisht se ka qenë e zënë ajo ka gjetur kohë që në shtator të pushojë disa ditë me bashkëshortin dhe disa miq.

Vetë këngëtarja me fansat ka ndarë disa fotografi në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...