Jennifer Lopez bashkohet me Marc Anthony dhe të dashurën e tij, shkak bëhet vajza e tyre - Bota Sot
Jennifer Lopez bashkohet me Marc Anthony dhe të dashurën e tij, shkak bëhet vajza e tyre

Mediale Vip

Jennifer Lopez bashkohet me Marc Anthony dhe të dashurën e tij, shkak bëhet vajza e tyre

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 10:28
Jennifer Lopez dhe Marc Anthony

Jennifer Lopez dhe Marc Anthony mund të mos jenë më në një lidhje së bashku, por kjo s’do të thotë se nuk janë miq me njëri-tjetrin. Ylli i “Hustlers” dhe ish-bashkëshorti i saj u takuan për të mbështetur vajzën e tyre në ndeshjen Cross në Miami. Ish-bashkëshortët ishin të shoqëruar nga partnerët e tyre, Alex Rodriguez dhe e dashura e Marc, emri i të cilës nuk është bërë i ditur. Të dy çiftet ishin veshur me rroba të përditshme sportive me të cilat dukeshin shumë komodë. Kjo nuk është hera e parë që Jennifer dhe Marc ritakohen për hir të fëmijëve. Edhe pse Marc nuk ishte në 50-vjetorin e J.Lo-së, ata u takuan në shkollën e djalit të tyre 11-vjeçar në maj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...