Këngëtarja shqiptare me një ‘look’ të ri, shfaqet më ndryshe se kurrë - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare me një ‘look’ të ri, shfaqet më ndryshe se kurrë

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare me një ‘look’ të ri, shfaqet më ndryshe se kurrë

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 10:29
Orgesa Zaimi

Këngëtarja Orgesa Zaimi ka qenë gjithmonë e komentuar, jo vetëm për zërin e saj por edhe për stilin e veçantë që ka. Së fundmi e kemi parë në shumë evente dhe në secilin prej tyre është prezantuar në mënyrë speciale dhe me shumë shije. Mesa duket këngëtarja ka vendosur të bëjë edhe një ndryshim tjetër në lidhje me paraqitjen e saj. Me anë të postimit të saj të fundit ajo ka ndarë me ndjekësit modelin e ri të flokëve. Këngëtarja duket shumë më ndryshe se më parë, por duhet ta pranojmë se ka bërë zgjedhjen e duhur. Nuk është hera e parë që Orgesa shfaqet me ndryshime të tilla të look-ut dhe gjithmonë ja ka dalë të na surprizojë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...