Luana Vjollca e quan veten bletë punëtore - Bota Sot
Luana Vjollca e quan veten bletë punëtore

Mediale Vip

Luana Vjollca e quan veten bletë punëtore

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 13:18
Luana Vjollca

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ka dëshmuar shpesh herë se është një femër shumë punëtore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bleta Punetore 🛠

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

Ajo me modesti e ka pranuar këtë edhe nëpërmjet publikimit të një postimi pranë të cilit e quan veten bletë punëtore.

Luana shihet e veshur me rroba pune dhe në dorë po mban edhe çekan. Këto foto me gjasë janë realizuar në kuadër të xhirimeve për emisionin e saj të ri i cili duket se do të jetë i veçantë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...