Ledina Çelo nuse Kosove, pas shumë kohësh viziton Prishtinën - Bota Sot
Ledina Çelo nuse Kosove, pas shumë kohësh viziton Prishtinën

Mediale Vip

Ledina Çelo nuse Kosove, pas shumë kohësh viziton Prishtinën

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 13:19
Ledina Çelo

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo ndodhet aktualisht në Prishtinë.

Ajo këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram ku ka treguar se po kalon mjaft mirë dhe e kanë pritur mirë edhe në një kafene ku i kanë shkruar emrin në kafe.

Duhet kujtuar se Ledina është nuse Kosove, e martuar me ish boksierin Naim Kabashi me të cilin ka edhe fëmijë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...