Ajo është dëshmi e pakontestueshme që bukuria e vërtetë qëndron në thjeshtësi! - Bota Sot
Ajo është dëshmi e pakontestueshme që bukuria e vërtetë qëndron në thjeshtësi!

Mediale Vip

Ajo është dëshmi e pakontestueshme që bukuria e vërtetë qëndron në thjeshtësi!

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 13:32
Nicole Scherzinger

Këngëtarja ka ngazëllyer botën me këtë veshje

Thjeshtësia, natyrshmëria dhe eleganca kaherë janë sinonim për bukurinë dhe stilin pa gabime.

Kështu janë veshur divat siç janë Audrey Hepburn, Grace Kelly dhe Ava Gardner, ndërkaq këtë stil jashtëkohor e adhurojnë edhe ikonat e sotme të modës si p.sh. Kate Middleton, por edhe shumica e këngëtareve dhe aktoreve.

Ndër to është edhe Nicole Scherzinger (41), këngëtare e cila tërësisht ka ngazëllyer botën me edicionin e mbrëmshëm të modës!

Në të vërtetë, ajo në shëtitjen nëpër qytet është shfaqur me fustan të bardhë deri te thembrat me pjesën e poshtme të kadifenjtë, me të cilat ka mbathur edhe sandale të shndritshme nuancë neutrale e taka dhe çantën interesante me detaje bezhë.

Flokët e gjatë, të dendur i ka thurur në gërshet të shkujdesur anash, ndërkaq veshjen e tërësishme e ka rrumbullakuar me kapelën ngjyrë vjollcë dhe syze dielli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...