Teuta mes puthjesh të zjarrta me Adonisin: Krahët e tu, vendi im i preferuar

Mediale Vip

Teuta mes puthjesh të zjarrta me Adonisin: Krahët e tu, vendi im i preferuar

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 14:47
Teuta Krasniqi dhe Adonis Morina

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, e ka dëshmuar edhe njëherë se është shumë e dashuruar dhe e lumtur.

Fotografia që e ka publikaur së fundmi në Instagram flet shumë. Në të Teuta shihet në krahët e Adonisit duke e puthur.

“Krahët e tu janë vendi im i preferuar”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë e cila shihet se është realizuar në ambiente të shtëpisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat