Linda Halimi tregon gjoksin në video nga shtrati - Bota Sot
Linda Halimi tregon gjoksin në video nga shtrati

Mediale Vip

Linda Halimi tregon gjoksin në video nga shtrati

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 18:57
Linda Halimi

Linda Halimi ka ekspozuar gjoksin në një video që e postoi së fundi.

Linda Halimi ka ndarë me ndjekësit një video, në të cilën u shfaq e shtrirë në shtrat.

Këngëtarja kishte veshur një bluzë të ngushtë, e cila ia theksonte format trupore, madje vuri në pah gjoksin bombastik.

Image

Për ndryshe, Linda së fundi ka udhëtuar për në Shqipëri, për “Këngën Magjike”, ku po kthehet pas një kohe të gjatë/

Kujtojmë se Linda Halimi është e martuar me Big D dhe bashkë kanë një vajzë, që e kanë pagëzuar Kaimana.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...