A është ndarë nga e dashura Edon Zhegrova? Përgjigjet e dashura e tij - Bota Sot
A është ndarë nga e dashura Edon Zhegrova? Përgjigjet e dashura e tij

Mediale Vip

A është ndarë nga e dashura Edon Zhegrova? Përgjigjet e dashura e tij

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 23:12
Edon Zhegrova dhe e dashura e tij

Edon Zhegrova vazhdon të përflitet më shumë për jetën e tij private se sa për lojën e tij në fushën e blertë

E ka disa muaj që për Edonin thuhet se është në lodhje me një modele që quhet Elsa.

E derisa Edoni nuk ka postuar foto bashkë me të dashurën e tij, kjo e fundit e bën vazhdimisht.

Elsa është ajo që vazhdimisht poston foto me momente intime me Edonin.

E derisa në InstaStory ajo luajti lojën pyetje dhe përgjigje, një fansa i bëri asaj një pyetje pikërisht për Edonin.

Image

“A je nda prej Edonit se që sa të kam pyet, kurrë nuk mu ke përgjigj?”, është pyetja e një fansi të Elsas.

“Jooo be se shum keni qef”, është përgjigjur ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...