Tayna si lë vend imagjinatës - Bota Sot
Tayna si lë vend imagjinatës

Mediale Vip

Tayna si lë vend imagjinatës

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 09:49
Tayna

Tayna ka pasur një verë të ngarkuar me koncerte dhe me projekte muzikore. Dhe për t’i mbushur sërish bateritë ajo ka vendosur që të udhëtojë në SHBA.

Reperja në vizitën e saj në Amerikë, po shoqërohet nga mikesha e saj modele, Vildane Zenelin,

Tayna së fundmi ka ndarë me ndjekësit një video, të cilën e ka realizuar para pasqyrës.

Ajo ka veshur një palë pantallona të bardhë transparent, në të cilët tregon të brendshmet, ndërsa sipër kishte veshur një bluzë të shkurtër, e cila ia vinte në pah gjoksin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat