Një tjetër konfirmim për lidhjen e tyre, Jonida dhe Romeo bëjnë së bashku tatuazh - Bota Sot
Një tjetër konfirmim për lidhjen e tyre, Jonida dhe Romeo bëjnë së bashku tatuazh

Mediale Vip

Një tjetër konfirmim për lidhjen e tyre, Jonida dhe Romeo bëjnë së bashku tatuazh

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 13:45
Jonida dhe Romeo

Këngëtarja Jonida Maliqi ka rënë gjithmonë në sy për pamjen e saj. Jo vetëm stili në veshje, por edhe tatuazhet në trup e kanë bërë më të veçantë këngëtaren, e cila ndjek gjithmonë trendet më të fundit të modës.

Së fundmi, ajo i ka shtuar një tjetër tatuazh trupit të saj, të cilin na e ka treguar në Instastory. Jonida ka shkruar në pjesën e krahut vitet e lindjes së familjarëve të saj, në formën e trungut familjar.

Padyshim, ky është një ndër tatuazhet më të veçantë, ku këngëtarja tregon dashurinë e madhe që ka për familjen.

Teksa bënte tatuazhin, Jonidën e shoqëroi edhe partneri i saj, Romeo Veshaj. Ai publikoi një foto ku tregoi se ndodhej në të njëjtën studio, ndërsa po bënte edhe vetë një tatuazh.

Dyshja është përfolur prej kohësh për lidhjen e tyre të dashurisë, të cilën duket se po e shijojnë në maksimum.

Madje, gjatë një interviste Romeo u shpreh se kishte rënë për herë të parë në dashuri me vajzën në të cilënishte aktualisht në një lidhje, domethënë me Jonidën.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...